Vícevrstvé podlahy - EkoWood

EkoWood, kolekce EXOTICKÝCH dřevin 

ekowood-kolekce-exotickych-drevin-nahled
Kolekce exotických dřevin nabízí velmi širokou rozlišnost materiálu, od běžně dostupných na trhu do velmi vzácných. Barevná škála představuje exkluzivní kresbu dřeva, od načervenalých odstínu do hloubkově tmavohnědých. 

EkoWood, kolekce EVROPSKÝCH dřevin

dub-nahled
Kolekce evropských dřevin nám nabízí harmonie a klid domova. Tato kolekce materiálu se řadí mezi klidné a elegantní dřeviny, doplňující a obohacující interiér domu či bytu. Vícevrstvé podlahy – EkoWood – kolekce EVROPSKÝCH dřevin

EkoWood, kolekce FINE SEASON 

fine-tresen-nahled
Kolekce FINE SEASON kombinují různé druhy dřeva k vytvoření zcela neobvyklé podlahy. Třídění se provádí ručním způsobem, proto každý kus vytváří nádherné modulace vzorů a barev v moderním interiéru. 

EKOWOOD je jedním z nejvíce mezinárodně uznávaných a respektovaných značek ve světě v oblasti výroby vícevrstvých dřevěných podlah. Jako lídr na světovém trhu se značka EKOWOOD stala symbolem vysoké kvality svých výrobků. EKOWOOD je vyráběn podle normy ISO 9001:2000 standard kvality. Přijetím tohoto osvědčeného výrobního procesu v kombinaci s použitím nejlepších dostupných surovin a lepidel je kvalita zaručena. Nejlepší středová vrstva díky vlastnostem dřeviny HEVEA = nejlepší řešení a stability podlahy.

Serhíj Paškévyč - kontaktujte mne | Výměna odkazů | RS2 | Admin