Ploty, plotovky dřevěné a dřevoplastové Fiberon / Perwood

PLOT, co je to PLOT, jakási viditelná překážka mezi bodem A a bodem B, která nám braní ve výhledu někam na někoho či na něco, co nás v tu danou chvíli zaujalo! Asi je možné takto formulovat svůj názor na plot, ale ploty představují především hranici mezi soukromým a vnějším světem, za plotem se cítíme na svém a bezpečně, je to ten první bod kterého si všímáme, když přicházíme k domu a mnohdy i hodnotíme vkus majitelů, kteří za tím plotem žiji :)

Dřevo – plast, Fiberon a Perwood

Dřevoplastové ploty Fiberon a Perwood byly navrženy tak, aby Vám přinášely dlouhodobou krásu, bez nutnosti jeho pozdější údržby. Kompozitní technologie, v sobě spojuje částečně přírodní vzhled dřeva s různorodým zbarvením, a vysoce odolnými vlastnostmi materiálu ve venkovním prostředí.  Dřevo plastový ploty perfektně odolávají vlivům počasí, jsou odolné plísním, netřískují, nevyžadují broušení, lakování či olejování, a nenapadá je dřevokazný hmyz. Nevýhoda spočívá akorát v tom, že po čase postupně budou ztrácet barvu, vlivem ÚV slunečného zářeni. 

Celomasivní dřevěné plotovky

Plotovky z masivního dřeva je standard, který provází člověka od nepamětí. Dřevěné ploty byly za naších dědečku, máme je my a zcela určitě budou za našich vnoučat. Nevýhoda je v údržbě, kterou není možné u dřevěného plotu přehlížet, jinak se významně snižuje doba jeho životnosti. Na povrchovou úpravu doporučuji voskové oleje Saicos a Osmo, které nabízí širokou škálu barevných odstínů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Zaslat dotaz nebo poptávku

např. foto z místa realizace
či náčrtek jak si představujete realizaci

Ukázka realizace

6-drevoplastove-ploty-fiberon-cervene-nahled

 

10-realizace-plotu-z-plotovek-fiberon-cervene-nahled

 

6-fiberon-cervena-nahled

 

Serhíj Paškévyč - kontaktujte mne | Výměna odkazů | RS2 | Admin