Podlahy přírodní masiv, palubkové, vícevrstvé a vinylové.

 V oblasti podlah nabízím především služby spojené s jejich pokládkou, tak jak nepovažuji sebe za obchodníka, a dodávané mnou materiály dle vašeho přání a vkusu, slouží hlavně jako doplněk k mé práci. Pro svoji práci používám pouze materiály, kde je garantována vysoká kvalita. Pro podlahové krytiny jako jsou průmyslové mozaiky, parkety, palubkové a vícevrstvé, vyžadující povrchovou úpravu, používám kvalitní voskový olej Saicos a Osmo, které svoji tvrdostí a elasticitou mnohdy převyšuji lak s vysokou odolností a umožňuje snadnou opravu v případě poškození, na rozdíl od lakovaných povrchu, čímž se zaručuje dlouhá životnost Vaší podlahy.

Jakou podlahu zvolit?

Při výběru materiálu mate k dispozici spoustu variant a nemusíte se omezovat. Typy podlahových krytin jsou, vinylové, laminátové a vícevrstvé nebo dřevěné mozaiky a masívní palubkové podlahy.
 Vinylové podlahy dneška, je to velice praktické řešení v domácnosti, a použitím vyspělých průmyslových technologii při výrobě bylo docíleno toho, že jsou schopné vzhledově téměř nerozeznatelně napodobit dřevo. Laminátové plovoucí podlahy se hodí všude tam, kde chcete podlahy se vzhledem dekoru dřeva a se schopnostmi odolat nástrahám každodenního života.

 Dřevěné plovoucí podlahy mají nadčasový vzhled a jsou tvořeny přírodním materiálem vrstvený lepením na sebe. Průmyslové dřevěné mozaiky představují sebou velice zajímavý styl moderního bydlení.

 Palubkové podlahy jsou celodřevěné, a tak patři k nejkvalitnějším vícegeneračním materiálům a v kombinaci s olejovou povrchovou úpravou, která podlaze zajišťuje vynikající hloubku barev s přirozeným vzhledem povrchu, vytváří neopakovatelný a jedinečný pocit domova. Široká škála barev umožňuje vybrat olejový odstín vyhovující vašemu interiéru.
Mojí snahou je, aby realizace Váši podlahy byla provedena v maximální kvalitě, s profesionalitou, kterou očekáváte a zárukami, které Vám poskytuji.

Nabízené služby a orientační ceník

Ceny veškerých úkonů jsou přizpůsobeny náročnosti, rozsahu a způsobu provedení. Podrobný rozpis všech úkonů spojených s pokládkou podlahoviny naleznete vždy v cenové nabídce, kterou Vám zhotovím na základě vaší poptávky.
Pole moji působnosti je Středočeský kraj, zejména pak Praha a Praha-východ.
Zajistím demontáž staré podlahy, úpravu stávající i pokládku nových, Vámi vybraných podlahových krytin.

 

Rekonstrukce, rodinný dům.  Vestavba podkrovního bytu        
Materiál, dřevo, palubka Smrk 32×146 mm. Voskový-olej povrchová úprava.

v rodinném domě, formou dřevostavby.

28 uvod

 


Ukázky realizací

Rekonstrukce podlah v rodinném domě 

dsc06291-nahled

Palubková podlaha
zimní zahrada

zimzahr

Zpevnění a renovace parket

parkety

Rekonstrukce a vyrovnání podkladu,
materiál prkno dub Chapel

renovace

Pokládka podlah

podlahy

Serhíj Paškévyč - kontaktujte mne | Výměna odkazů | RS2 | Admin