Kontakt

Sergiy Pashkevych (znění v Češtině  Serhíj Paškévyč)

upravena

tel. +420 605 859 253

IČ: 26748193-----

DIČ: CZ7506069945---Jsem plátce DPH. 

Datová schránka: fmeaz9m

Adresa: Maxe Švabinského 111/15,  Brandýs nad Labem – Stará Boleslav,  250 01 (mapa)

Pracovní dobu nemam pevně stanovenou, v případě potřeby pracuji taky o víkendech.

e-mail-v-obrazku-na-web-nahledE-mail zveřejněn formou obrázku z důvodu neustále se zhoršující situace ze spamem. 

Dovolte mi, abych krátce představil svoji činnost: v oblasti zpracování dřeva mohu Vám nabídnout mnoholeté zkušenosti. Mé začátky v Čechách, jsou spojené s klasickým řezbářstvím, jako je výroba ozdobných předmětů a restaurování starožitností, jelikož jsem se v té době naivně domníval, že člověk bez kontaktu, vlastního zázemí a finančního zajištění, může dosáhnout během par let určitého úspěchu. Postupem času iluze mizeli a rozšířil jsem svůj záběr na celou řadu činností, víc potřebných k běžnému životu lidi, jako:

 Výroba a montáž dřevěných teras z evropských a exotických dřevin, včetně jejich pozdější údržby a renovace (s tím taky souvisí renovace zahradního nábytku). A kompozitní dřevo-plastové terasy, – cenu vaší budoucí terasy, si můžete jednoduše spočítat ve třech krocích v klidu a pohodli domova, v kalkulátoru teras.

 Dodání a pokládka podlahvícevrstvé podlahy, nebo palubkové podlahy, a taky nelze opomenout luxusní vinylové podlahy od několika světově uznávaných výrobců.

 Zajišťuji zaměření a montáž interiérových dveří dodávaných na Český trh společností Vetos. Na sortiment společností Vetos, poskytuji pří nákupu 8% snížení ceny (sleva se nevztahuje na produkty v akci)

Provádím mechanický servis oken, pro rodinné domy, byty a komerční prostory nebo družstva a SVJ

Vyrábím obklady betonových monolitu nebo schodišť z ytongu, z celo-masivního dřeva, nebo podlahových krytin.

 Okrajově, ale taky umím vyrábět speciality ve formě výroby kazetových stropů, reklamních a upomínkových předmětu a další všemožné i na první pohled nemožné práce se dřevem, které mě v tuto chvíli nenapadají.

Poskytuji kompletní servis a výrobu, od zaměření až po montáž.

Serhíj Paškévyč - kontaktujte mne | Výměna odkazů | RS2 | Admin