• +420 605 859 253

KALKULÁTOR TERAS

Chcete znát cenu Vaší budoucí terasy? Zde si ji můžete spočítat…

SPOČÍTAT TERASU

ACCOYA

Accoya

Výsledkem chemické modifikace /acetylace dřeviny borovice Radiata Pine, společností Titan Wood Limited se sídlem v Dallasu, podařilo vyvinout patentovaný produkt  Accoya®, který svými vlastnostmi a rozměrovou stálostí dokonce převyšuje i nejlepší tropické dřeviny, jako je třeba Teak.

Jednostranné jemné rýhovány. Pochozí jemné rýhovány.
Rozměr prkno tl x š x d:  25×190×4200 mm.
Rozměr hranol tl x š x d: 38×72×4200 mm.

Každá várka je analyzována a dřevo Accoya®  vždy dodržuje požadavky na odolnost třídy 1 a třídy 1–4 v souladu s EN 350–1 a EN 335–1.

Cena:    3 995 Kč/m2
Cena 1mza nákup nad 15 m2
Cena:    3 870 Kč/m2

V kalkulátoru teras do rozpočtu zakombinována vyšší cena za m2 včetně povrchové úpravy a montáž na pevnostní nerezové vruty, taky lze montovat na neviditelné klipy !

Nejvyšší možná odolnost proti dřevokazným škůdcům houbám a plísním třídy 1 – u dřeva Accoya výrobce garantuje životnost až 50 let na vzduchu a 25 let při kontaktu se zemí nebo sladkou vodou (záruka se vztahuje jen na kompletní systém složený z originálních dílů. Nevztahuje se na povrchovou úpravu)
Mimořádná rozměrová stálost, montáž lze provést na skryté spoje (klipy) s dilatační spárou 5 mm. Na pohledové straně netvoří se třísky a nezatéká voda v místě tradičně používaných nerezových vrutů. Vhodný materiál pro chůzi naboso pro dokonalé zpracování a výborné tepelně izolační vlastnosti přírodního dřeva.
Olejová povrchová úprava: pokud není vyloženě požadavek na zachování určitého barevného odstínu, tak z technického hlediska, acetylované dřevo Accoya® povrchovou úpravu nevyžaduje, po čase dřevo vlivem UV záření získá šedo-stříbrný odstín.

Doba zešednutí je závislá na způsobu ošetřování, umístění terasy, vystavení dešti, sněhu v zimně a dalším povětrnostním vlivům. U Accoya, stejně jak i u jiných dřevin, je nutno zamezit kontaktu s železnými předměty, brusnému prachu a střepy z hliníků, mědi, sazi a v neposlední řadě extraktu rašelin ve květináčích, případné vytékání vody se musí zvést přes odvodňovací kanálek v podstavci pod květináčem do dilatační spáry mezi prkna – jinak hrozí oxidace dřeva a následně tvorba černých skvrn, které se obtížně odstraňuji!!!

Ukázky realizovaných teras

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz