• +420 605 859 253

Dekorativní obklad čelní řez, kartáčovaný - zakázková výroba

Je vhodný do interiéru a do míst, kde nehrozí náhlý přepad teploty a vlhkostí vzduchu. Není vhodný do koupelný a taky není vhodný pro obkládání krbů a kamen.

Před instalaci je vhodné případně oškrabat vrstvý původních maleb (u starších staveb) a opracovat stěny hloubkovou penetrace, při pokojové teplotě, cca, 4-5 hod, před lepením obkladu, vhodným na sádrové obklady lepidlem.

Na řezaní dlaždic je potřeba (třeba ta nejlevnější) elektrická stolní řezačka na dlaždice, ale nepoužívat spodní chlazeni vodou, použijte na záchyt prachu vysavač. Nespoléhejte (vzkaz obkladačům) jak jste zvykli u jiných výrobců, na řezaní sádrových obkladu pouze s pilkou na železo, nepíšu u popisu k obkladům – tvrzena sádra, jen tak z legrace, a jestli přece se rozhodnete jít do akce s ruční pilkou, tak náhradních plátku musíte s sebou vzít opravdu hodně a přeji Vám, hodně úspěchu a pevné nervy!

Rozměr bez spárového zámku, tloušťka x výška x šířka:   6-11 x 74 x 213 mm.
Čista zakrývací plocha 72 x 221 mm, 63 ks/m2. Je nutno, přidat prořez, obvykle se počítá cca, +5%. Stěna, šířka x výška = m2   +5% na prořez.
Hmotnost cca, 160 g/1ks, x 63 ks = cca, 11 kg/m2 po nalepení celková zátěž na nosnou konstrukce, by se měla pohybovat maximálně do 16 kg/m2

Cena s DPH   3  150 Kč/m²

Hedvábně šedá

Detail maeriálu…
Hedvábně šedá

Jaspis

Detail materiá
Jaspis

Smrk

Detail materiálu…
Smrk

Douglaska

Dil materiálu…
Douglaska

Detail maeriálu…

Detail materiá

Detail materiálu…

Dil materiálu…

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz