• +420 605 859 253

KALKULÁTOR TERAS

Chcete znát cenu Vaší budoucí terasy? Zde si ji můžete spočítat…

SPOČÍTAT TERASU

Fiberon Sanctuary

Fiberon Sanctuary

 

Bezúdržbová dřevoplastová terasa Fiberon z USA

Výrobce: Fiberon Composites, North Carolina, USA
Složení: kompozit HDPE a dřevo v ideálním poměru 50-50%
Povrchová vrstva: vysoce kvalitní stabilzovaný polymer s vysokou barevnou stálostí
Hustota: cca 1100 kg / m3
Použití: terasová prkna
Rozměry:
24x137x3660 mm ( clip profil )
24x137x2440 mm ( SE profil )

Odhadovaná životnost materiálu minimálně 25 let pro obytné objekty.

Cena s 21% DPH:    4 061 Kč/m2
Cena 1mza nákup nad 15 m2
Cena s 21% DPH:    3 835 Kč/m2

Pro soukromé bydlení lze uplatnit sníženou sazbu 12% DPH, víc rozsáhlou odpověď naleznete v poznámkách kalkulátoru teras.

V kalkulátoru teras do rozpočtu zakombinována vyšší cena za m2, montáž na klipy!

Terasy Fiberon Sanctuary jsou vyrobeny s ochranou technologií poplastovaní povrchu PermaTech Advantage v multichromatických barvách s různorodým probarvením povrchu v nádherných odstínech Latte, Espresso a Earl Grey. Povrch je dále opatřen unikátní fládrování dezénu se strukturou dřeva se zvýšenou trakcí.

Bezúdržbový dřevo-plast (Wood-Plastic Composite), je jedinečná technologie použití vyváženého dělení mletého dřeva javoru a kompozitních plastů v poměru 50% x 50%. Zaručuje vysokou stabilitu a nepřekonatelnou odolnost ke všem klimatickým podmínkám. Přírodní dřevo je samozřejmě jiný na dotek materiál, ale dřevoplastu patři budoucnost. Je to zejména důsledek rychlého úbytku deštných pralesu a tím brzký nedostatek exotických dřevin. Dřevoplast hold vyhrává v barevné stálosti a bezúdržbovým povrchem v atraktivních barvách s multichromatickým různorodým probarvením a strukturou letokruhů připomínající reálné dřevo. Cenová investice do dřevoplástové terasy může být na počátku vyšší než u většiny exotických materiálu celodřevěných teras, ale tím, že o povrch dřevoplástové terasy vůbec v dalších letech nemusíte pečovat olejovat a.t.d., a zůstává přitom stejnobarevný se vzhledem dřeva, tak naplno vyhrává před masivem. K tomu je to plně recyklovatelný materiál po cca 15–30 ti, letech odsloužení. Americký výrobce Fiberon, patři ke světové špičce ve vývoji dřevo-plastových materiálu s vlastní unikátní patentovanou technologii PermaTech.

Pro doplňující technické publikace o zárukách a další časté dotazy k produktům Fiberon, můžete navštívit stránku výrobce: Sanctuary Decking |

Ukázky realizovaných teras

Realizace terasy, ukázka montáže kompozitní terasy Fiberon Sanctuary. Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Ukázka realizované terasy. Praha západ

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz