• +420 605 859 253

Dřevěné plotovky z tepelně upraveného dřeva ThermoWood a dřevoplastové PERWOOD plné _ komůrkové

Dřevěné plotovky z tepelně upraveného dřeva ThermoWood a dřevoplastové PERWOOD plné / komůrkové

.

Plot není pouze jakási viditelná překážka mezi bodem A a bodem B, která nám braní ve výhledu někam na někoho či na něco, co nás v tu danou chvíli zaujalo! Plot představuje především hranici mezi soukromým a vnějším světem, za plotem se cítíme na svém a bezpečně, je to ten jeden s prvních bodu, kterého si všímáme, když přicházíme k domu a mnohdy i hodnotíme vkus lidi, kteří za tím plotem žiji 😊

Dřevoplastové PERWOOD plné / komůrkové

Český výrobce Perwood, vyrábí plotovky s dřevoplastu neboli WPC v ideálním poměru 50% mlety dřevo a 50% PVC, což přidává plotovkám zajímavý vzhled bez třísek a potřeby provádět povrchovou úpravu.

WPC plotová prkna  15×90  mm, plný profil.
WPC plotová prkna  15×120  mm, komůrkový profil.

Délky profilu lze dodat dle přání vyrobené namíru, za příplatek + 7% k ceně. Barevné zobrazení na monitoru nemusí přesně odpovídat reálnému barevnému odstínu výrobku.
Přepravu výrobku z Rychvaldu do St, Boleslavy, smluvně zajišťuje přepravní společnost, cena odvíjí od hmotnosti objednaného zboží. Při objednávce materiálu nad 60 500 Kč (vč. DPH) dopravné neúčtuje. V případě zájmu o plotovky od Perwood, pište, dodám a možná i namontuju, když si budete přát ?

 

Plotovky dřevěné ThermoWood Borovice

ThermoWood je perfektní materiál na plot s životnosti minimálně 20 let. Po tepelné úpravě 212°C několikanásobně zvyšuje svoji odolnost vůči dřevokazným houbám a hmyzu, na rozdíl od tepelně neupraveného dřeva.

Občas dostavám otázku: Proč nenabízíte smrkové plotovky?

Odpovídám:  Proto, že nerad řeším reklamace, a taky proto, že až třeba za 10 let pojedu kolem, tak chci vidět váš hezky plot, a ne jakousi rozlezlou napodobeninu…  Smrk na plotovky je sice nejlevnější materiál, ale o ten je potřeba starat, impregnace, barvy nebo voskové oleje na povrchovou úpravu, Vám jako koncovým zákazníkům polezou do peněženky s ohledem na poměrně krátkou životnost smrku ve venkovních podmínkách. Proto ThermoWood je perfektní volba, s ohledem na budoucí náklady, a když ponecháte thermodřevo vůbec bez povrchové úpravy, tak v prvních několika týdnech zesvětlá a následně postupně zašedne do krásného stříbrné barevného odstínu. Akorát doporučuji konec plotovky minimálně v horní časti seříznout při montáži pod úhlem 10-15 stupňů, aby dešťová voda lib ztékala.

Plot z Thermowood bude odolný dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním.

Materiál není trvale skladem, dostupnost nutno ověřit, ideálně písemně přes poptávkový formulář dole.

RozměrCena ks, s 21% DPH za nákup do 20 kusůCena ks, s 21% DPH za nákup nad 20 kusů
19x92x3000 mm381 Kč367 Kč
19x92x4200 mm533 Kč514 Kč
–x–x—- mm
19x140x3000 mm530 Kč511 Kč
19x140x4200 mm744 Kč717 Kč
19x140x4800 mm
19x140x5100 mm
19x140x5400 mm

Profil hoblované prkno ThermoWood 19×140 mm, se dodává v baleni ve svazcích po 4 kusech.
Profil 19×92 mm, v baleni ve svazcích po 5 kusech.
Toto množství je minimální pro objednání. Kvalita A/B, což znamená, že uvnitř balíku můžou být horší prkna než ty krajní viditelné. Bohužel, ale v lese rostou i sukaté stromy…

Pro soukromé bydlení lze uplatnit sníženou sazbu 12% DPH
Sníženou sazbu lze uplatnit v případě:
Při objednávce materiálu včetně montáže pro objekty určené k soukromému bydlení, a taky, kteří splňuji definici sociálního bydlení. Definice sociální bydlení neznamená, bydlení pro sociálně slabé 😊.
Dle zákona o DPH č. 235/2004 Sb. a novelizace č. 284/2021 Sb, z účinnosti od 1.1.2024 dochází k úpravě některých právních pojmu v oblasti nemovitých věcí, a přesněji se jedna o definice staveb bytových a rodinných domu.
Stavba pro bydlení dle § 48 odst. 2 pro účely snížení DPH:
a) stavba pro sociální bydlení se nově rozumí zkolaudovaná stavba bytového domu dle stavebního zákona, v němž obytný prostor s podlahovou plochou nepřesahuje 120 m2, a splňuje požadavky za účelem k trvalému bydlení.
b) stavba rodinného domu dle stavebního zákona, se rozumí dokončena a zkolaudovaná stavba rodinného domu dle stavebního zákona, jehož podlahová plocha nepřesahuje 350 m2, a splňuje požadavky za účelem k trvalému bydlení.
Podmínkou pro přiznání snížené sazby DPH, je podepsání čestného prohlášení.
Snížená sazba DPH platí jak pro novostavby, tak i pro starší stavby.

Ukázky realizovaných plotu

Výroba a montáž, materiál plotovky ThermoWood - Stará Boleslav

Výroba a instalace plotových vyplní Praha Benice

Realizace plotu Praha Benice, plotovky Fiberon

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz