• +420 605 859 253

Podlahy přírodní masiv, palubkové, vícevrstvé a vinylové.

palubková podlahaPři tvorbě stránky podlah, jsem na začátku docela lámal hlavu nad otázkou, jak mam postupovat? Mam tvořit galerie sortimentu a snažit přesvědčit potenciální zákazníky promýšlenými marketingovými tahy! A vlastně proč, když za obchodníka sebe ne považuji, vlastní skladové zásoby podlah stejně nemám, jsem přece realizátor a částečně výrobce. Proto umisťuji zde odkazy na stránky výrobců, s produkty kterých, buď přímo nebo někým zprostředkovaně pracuju, a chlubit se budu vlastní malosériovou, respektive, zakázkovou výrobou, dřevěných stabilizovaných podlah.

V případě zájmu o produkty níže uvedených výrobců, napište, třeba dodám a možná i včetně realizace. Budu-li mít nijakou marži, podělím se, ale samozřejmě nepočítejte, že budu nijak moc s tou slevou přehánět, přece jsem skoupý soukromník a chci na Vašim nákupu rychle zbohatnout 🙂

Pro soukromé bydlení lze uplatnit sníženou sazbu 12% DPH
Sníženou sazbu lze uplatnit v případě:
Při objednávce materiálu včetně montáže pro objekty určené k soukromému bydlení, a taky, kteří splňuji definici sociálního bydlení. Definice sociální bydlení neznamená, bydlení pro sociálně slabé 😊.
Dle zákona o DPH č. 235/2004 Sb. a novelizace č. 284/2021 Sb, z účinnosti od 1.1.2024 dochází k úpravě některých právních pojmu v oblasti nemovitých věcí, a přesněji se jedna o definice staveb bytových a rodinných domu.
Stavba pro bydlení dle § 48 odst. 2 pro účely snížení DPH:
a) stavba pro sociální bydlení se nově rozumí zkolaudovaná stavba bytového domu dle stavebního zákona, v němž obytný prostor s podlahovou plochou nepřesahuje 120 m2, a splňuje požadavky za účelem k trvalému bydlení.
b) stavba rodinného domu dle stavebního zákona, se rozumí dokončena a zkolaudovaná stavba rodinného domu dle stavebního zákona, jehož podlahová plocha nepřesahuje 350 m2, a splňuje požadavky za účelem k trvalému bydlení.
Podmínkou pro přiznání snížené sazby DPH, je podepsání čestného prohlášení.
Snížená sazba DPH platí jak pro novostavby, tak i pro starší stavby.

Seznám výrobců s produkty kterých, občas mam příležitost pracovat.

Weiss

Rakouský výrobce celodřevěných masivních podlahy a vrstvených.

weiss

Fortemix

Český výrobce PVC vinylové dlažby Fortelock.

Fortelock

Barlinek

Polský výrobce tři vrstvých dřevěných podlah.

Barlinek

Fatra

Český výrobce vinylových podlah.

Fatra

Exklusivní zakázková výroba - vakuově stabilizované dřevěné podlahy

Bazalt

Probíhá zátěžová zkouška

Rozměry: 16×112×224 mm.
Cena s DPH      Kč/m²

Bazalt podlaha

Bazalt

Probíhá zátěžová zkouška

Rozměry:  16×112×224 mm.
Cena s DPH      Kč/m²

Bazalt podlaha

UKÁZKY REALIZOVÁNYCH PODLAH

Realizace podlahy, jako finální krytina, zákaznici byla zvolena smrková palubka s voskovou povrchovou úpravou. Stará Boleslav

Ukázka realizace vinylové podlahy Thermofix. Mratín.

Realizace výškového rovnaní zásypem, pokládka OSB křížově ve dvou vrstvách a jako pochozí podlaha byla zvolena vinylová plovoucí krytina Fatra Click. Okres Mělník

Pokládka dubových podlah lepením Old Chapel. Okres Mladá Boleslav

V dřevostavbě broušení OSB, a jako povrchová úprava Osmo dekorační vosk, a dvě vrstvy tvrdého voskového oleje hedvábný polomat. Realizace Bašť.

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz