• +420 605 859 253

KALKULÁTOR TERAS

Chcete znát cenu Vaší budoucí terasy? Zde si ji můžete spočítat…

SPOČÍTAT TERASU

Louro Gamela

Exotická středně těžká dřevina Louro Gamela se dováží z Jižní Ameriky, a přesně lesů Brazílie, Guyany a Surinam, spadá do čeledě Lauraceae Vavřínovité. Dřevina Louro Gamela, dobře opracovává na strojích, má poměrně vysoký stupeň odolnosti proti opotřebení a obsahuje přírodní vosky, které jí dodávají velmi dobré vlastnosti zejména pro využití v exteriéru. 

Vzhled prken, světle žluto až čokoládové hnědé prolínající barevné pruhy. 

V případě ponechaní terasy bez olejování, dřevina časem získá šedo-stříbrnou patinu.

Formát:  21x145x1850-4550 mm, Pochozí jemně rýhovaná strana prkna.
Hmotnost:   500-650 kg/m3
Provedení: sušené provedení KD.

Cena s 21% DPH:    2 040 Kč/m2
Cena 1m2 za nákup nad 15m2
Cena s 21% DPH:    1 954 Kč/m2

Pro soukromé bydlení lze uplatnit sníženou sazbu 12% DPH, víc rozsáhlou odpověď naleznete v poznámkách kalkulátoru teras.

V kalkulátoru teras do rozpočtu zakombinována vyšší cena za m2 včetně povrchové úpravy a montáž na vruty!

Nutno zamezit kontaktu s železnými předměty, brusnému prachu a střepy z hliníků, mědi, sazi a v neposlední řadě extraktu rašelin ve květináčích, případné vytékání vody se musí zvést přes odvodňovací kanálek v podstavci pod květináčem do dilatační spáry mezi prkna – jinak hrozí oxidace dřeva a následně tvorba černých skvrn, které se obtížně odstraňuji!

Na materiálu, který je stále vystaven venkovnímu vlivů, se mohou vyskytovat trhliny, průhyb, takzvané korýtkování, praskliny, zejména na koncích prken vlivem sesychání, měnící se rozměrově v závislosti na relativní vlhkosti vzduchu či klimatických změn, drobné otvory po dřevokazném hmyzu nejsou neobvykle a lze je vidět skoro u všech exotických dřevin.

Ukázky realizovaných teras

Realizace: Praha

Zaslat dotaz nebo poptávku


© Copyright bukitum.cz